Tento svatební prstýnek z perliček vyzařuje dojemnou sílu spojení a lásky, která spojuje srdce nevěst s jejich svědkyněmi a družičkami. Každý malinký korálek, ručně navlečený na tenkou pruženku, nese s sebou hřejivé vzpomínky a sliby na budoucnost plnou lásky a přátelství.

Pohled na tento prstýnek přináší do očí slzy dojetí a radosti, neboť symbolizuje nejen slavnostní okamžik svatby, ale také pevné pouto mezi každou účastnicí tohoto výjimečného dne. Jeho jemný a vkusný design vyjadřuje eleganci a individualitu, přičemž každý korálek představuje jedinečný příběh a zážitek spojený s touto slavnostní událostí.

Tento prstýnek není pouze ozdobou na prstech, je to symbol věrnosti, přátelství a nekonečné lásky. Každý dotek prstů k jeho povrchu připomíná sliby a přísliby, které svatební den přináší. Je to drahocenný klenot, který v sobě nese všechny emocionální vrcholy a úžasnou atmosféru této nezapomenutelné události.

99 Kč
Skladem

Perličkový prstýnek (1ks). Prstýnek lze nosit na jakémkoliv prstu, lze jej nosit i na vrchní části prstů (viz fotografie).

Velikost korálků: 4 mm

Kód Kód: 744
Kategorie: Prstýnky
Hmotnost: 0.001 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu