Dárkové balení náramků

Krásné dárkové Balení pro Vaše Svatební Náramky
 

Moje milé zákaznice ♥

velmi si vážím každé objednávky, kterou u mě učiníte, a proto jsem se rozhodla věnovat zvláštní péči i balení vašich svatebních náramků. Každý náramek balím automaticky do krásného semišového pytlíčku s logem Svatební náramky, takže nemusíte toto balení nijak kupovat nebo si o něj psát. Snažím se, aby každé balení bylo dokonalé, a proto se balení věnuji s maximální pečlivostí a láskou.

Semišové Pytlíčky s Logem

Do semišového pytlíčku s logem svatebních náramků balím náramky automaticky, tedy bez nutnosti zvlášť jej kupovat. Jedná se o nádherný měkučký pytlíček se stahováním. Náramek v tomto balení můžete rovnou předat jako dáreček svědkyni, družičkám i mamince. Logo na pytlíčcích je buď stříbrné nebo zlaté. Pokud máte preferenci v barvě loga, prosím, napište mi tuto preferenci do poznámky v předposledním kroku objednávky. Chci, aby vaše objednávka byla co nejvíce podle vašich představ, a proto vám ráda vyjdu vstříc s barvou loga.

Luxusní Dárkové Krabičky

Pokud preferujete luxusní vzhled dárkového balení, doporučuji přikoupit bílou krabičku se zlatým logem Svatebních náramků. Tento typ balení působí velmi sofistikovaně, luxusně a zároveň čistě. 

 

Tento typ balení doporučuji zejména při žádosti, aby dotyčná šla za svědkyni či za družičku. Tyto dárkové krabičky jsou více personalizované a působí velmi osobitě. Krabičku pro svědkyni koupíte zde a krabičku pro družičku zde.

Speciální Dárkové Balení

 

Pokud si přejete dárkové balení úplně dle vašich představ, s vlastním poděkováním, vlastním textem, vlastním oslovením, apod., nabízím možnost této dárkové krabičky. Text, který si budete přát, stačí napsat do poznámky v objednávce a nebo dodatečně na email. Toto dárkové balení je naprosto dokonalé pro jakoukoliv příležitost - ať už žádost o svědectví nebo jako poděkování. Vnitřek krabičky je vysoce kvalitní 3D folie, která se přizpůsobí náramku a "obejme jej", náramek je v krabičce zajištěn  průhledným kruhem, na který je navlečen, díky tomuto kruhu si náramek udrží svůj krásný kruhovitý tvar a ani se nepohne :-) Otevření krabičky je velmi snadné na boku krabičky. Náramek může být do krabičky dáván opakovaně, krabička je velmi odolná a nemusíte se bát, že by průhledná fólie byla nějak poškozena, protože se vždy vrátí do původního stavu.

 

Snímek obrazovky 2024-06-06 130248

 Krabičku s vlastním textem koupíte zde.

 

KAPSIČKA NA NÁRAMEK S NÁPISEM SVĚDKYNĚ

Pokud si přejete specifické balení s nápisem Svědkyně, najdete i tuto možnost v sekci "dárkové balení". Tuto možnost doporučuji pro darování náramku svědkyni, která už byla požádána jiným způsobem a náramek jí tedy dáváme jako poděkování.

 

Snímek obrazovky 2024-06-06 130450

 

Dárkový pytlíček na náramek s nápisem svědkyně koupíte zde.

Děkuji Vám, že si vybíráte naše svatební náramky. Vaše spokojenost je pro mě na prvním místě a každý náramek balím s velkou péčí a láskou, aby byl každý Váš okamžik výjimečný.

S láskou,

Lenka, Svatební náramky ♥

Zpět do obchodu