Vděčnost

Pokud jste ta šťastná a Váš milovaný partner před Vámi poklekl a zeptal se Vás na tu otázku, o které sní většina žen od malička a Vám se nyní třpytí krásný šperk na prsteníčku levé ruky, zastavte se, posaďte se a začtěte se.

Řekla jste „ANO“ a nemůžete se dočkat, až obléknete krásné bílé šaty a projdete uličkou mezi Vašimi nejbližšími k oltáři, kde si slíbíte lásku před zraky všech. Hlavou se Vám ale možná honí, jak to všechno zařídíte, co všechno je potřeba udělat a z období, které má být jedním z nejkrásnějších se stává spíše noční můra, abyste všechno stihla a aby bylo všechno perfektní. A já Vám chci něco říct. Vše bude krásné, věřte mi. I přes to, že si všechny přejeme pohádkové svatby, kde bude vše do puntíku dotažené a krásné, se vždy trošku pozmění scénář, někdo odřekne svou účast na poslední chvíli, dort není takový, jaký jsme si odsouhlasily, kadeřnice lehce nestíhá nebo nás poctí svou přítomností svěží deštík. A víte co? Vůbec to nevadí. Pokud si uvědomíte, že o tom Váš den není, budete příjemně uvolněná a budete si moct užít svůj den se vším všudy. Váš den je o lásce mezi Vámi a Vaším partnerem, ale také o lásce mezi Vámi a Vašimi nejbližšími, kteří přišli oslavovat Vaši lásku.

O čem tedy chci dnes mluvit je vděčnost a radost z obdarování druhých. Jsou mezi námi totiž ti lidé, bez kterých by to nešlo. Bez kterých bychom nemohly stát tam, kde nyní stojíme. Bez kterých by náš život nebyl, jaký je. Jsou to ti lidé, kteří jsou zde pro nás, ať se děje cokoliv. Budou stát na svatbě po našem boku a také po svatbě.

Holky, které Vám budou chystat rozlučku, budou se s Vámi radovat i plakat, budou s Vámi připravovat vše potřebné na Váš den D, budou s Vámi vybírat šaty a radit Vám.  Ráno Vás budou oblékat a utírat Vám slzičky štěstí. Budou Vám opravdovou oporou v nezapomenutelný den, si zaslouží Vaše upřímné „děkuji“.

Proto byl vymyšlen koncept Svatební náramky. Náramky, které Vás spojí a budou zdobit Vaše kamarádky nejen v den svatby. Jsou laděny do barev Vaší svatby a můžete si vybrat z mnoha provedení. Svatební náramky pro družičky, svědkyně či maminky jsou překrásným dárkem, který vykouzlí upřímný úsměv na tváři Vašich kamarádek nebo maminek. Budou sloužit jako krásná vzpomínka na Vás svatební den a také na Vaše „děkuji“. Všechny náramky nabízíme s různými komponenty, nejčastěji se jedná o medailonky s gravírovaným nápisem „Děkuji“, „Družička“, „Svědkyně“ či „Nevěsta“.

dscf3089_48336611506_o

 

 

 

Náramky mohou sloužit jako poděkování nebo jako žádost, aby Vám kamarádka šla za družičku, svědkyni. K této příležitosti jsme vyrobili i dárkové karty, které obsahují různé texty.

http://www.svatebninaramky.cz/karta-se-zadosti/karta-potistena-2/

A tak například při příležitosti rozlučky se svobodou můžete udělat holkám radost a obdarovat je tímto krásným dárkem. Nebo rovnou v den svatby, aby se cítily stejně tak vyjímečně jako nevěsta?  

A nezapomeňte objedat i dárkové krabičky, aby předání bylo tipťop :-)

http://www.svatebninaramky.cz/krabicky/stribrna-krabicka/

Ať už se rozhodnete Vaše nejbližší obdarovat či nikoliv, pořád zůstává to nejdůležitější „děkuji“ ve Vašem srdci a mělo by být vyřčeno. Protože lásky a krásných slov není nikdy dost :-)

S láskou,

Vaše Lenka ze Svatebních náramků

Zpět do obchodu